Kontakta oss

Du vet väl om att vi finns i Norge också!
Till den norska sidan

Telefon

+46 8 598 514 00

E-postadress

info@worko.com

Besöks- och postadress

Worko AB
Sankt Eriksgatan 113
113 43 Stockholm

Bolagsinformation

Fakturaadress
Skicka din digitala faktura till ekonomi@worko.com

Fysisk pappersfaktura accepteras endast undantagsvis.
Den måste i så fall vara ställd till:
ECIT Services AB
Box 30080
104 25 Stockholm

Org.-nummer

Organisationsnummer: 556842-0755
Momsregistreringsnummer (VAT): SE55684207550

Letar du nytt jobb? Gå då hit och berätta för oss vad du är ute efter!
Letar du efter en specifik medarbetare? Den informationen hittar du nedan.

Vi som jobbar på Worko

Ara Ali's photo

Ara Ali

Senior Advisor

+46729691192
ara.ali@worko.com
Rebecca Lööf's photo

Rebecca Lööf

Community Manager

+46702073032
rebecca.loof@worko.com
Magnus Olofsson's photo

Magnus Olofsson

CMO


magnus.olofsson@worko.com
Marcus Åhlund's photo

Marcus Åhlund

Senior Advisor & Team Lead

+46 76 806 90 70
marcus.ahlund@worko.com
Tobias Flood's photo

Tobias Flood

Advisor & Team lead

+46 72-869 78 92
tobias.flood@worko.com
Cecilia Waktel's photo

Cecilia Waktel

Sales Executive

+46728697877
cecilia.waktel@worko.com
Enrique Diaz's photo

Enrique Diaz

Business Builder Enterprise

+46735191597
enrique.diaz@worko.com
Daniel Stenvall's photo

Daniel Stenvall

Senior Account Manager & Team lead

+46 70 965 94 44
daniel.stenvall@worko.com
Zacharias Rosell's photo

Zacharias Rosell

Sales Executive & Team lead

+46 73 519 15 91
zacharias.rosell@worko.com
Isabelle Madsen's photo

Isabelle Madsen

Sales Executive

+46702102591
isabelle.madsen@worko.com
Marcus Degerman's photo

Marcus Degerman

Business Developer

+46 70 880 02 20
marcus.degerman@worko.com
Marcus Kårfors's photo

Marcus Kårfors

Sales Executive

+46702530828
marcus.karfors@worko.com
Andreas Bengtsson's photo

Andreas Bengtsson

Sales Executive & Team lead

+46735191598
andreas.bengtsson@worko.com
My Sjöström's photo

My Sjöström

Delivery Manager Norway

+4741306223
my.sjostrom@worko.com
Celine Johansson's photo

Celine Johansson

Senior Advisor

+4792044193
celine.johansson@worko.com
Didrik Sundling's photo

Didrik Sundling

Sales Executive

+4741399617
didrik.sundling@worko.com
Edin Zubovic's photo

Edin Zubovic

Senior Account Manager & Team Lead

+4741399021
edin.zubovic@worko.com
Carl Frederick Zuël Wennersten's photo

Carl Frederick Zuël Wennersten

Advisor

+47976202863
carl.wennersten@worko.com
Didrik Grøvlen's photo

Didrik Grøvlen

Business Developer

+4741396376
Didrik.Grovlen@worko.com
Kevin Anthonypillai's photo

Kevin Anthonypillai

Advisor


kevin.anthonypillai@worko.com
Sebastian Groll's photo

Sebastian Groll

Sales Manager Enterprise

+4740611285
sebastian.groll@worko.com
Jon Vikan's photo

Jon Vikan

Senior Account Manager

+4741246820
jon.vikan@worko.com
Linus Rannelid's photo

Linus Rannelid

Country Manager Norway

+4741397875
linus.rannelid@worko.com
Lars Johansson's photo

Lars Johansson

Head of Delivery / Delivery Manager

+46 70 690 45 67
lars.johansson@worko.com